LinuxBox Projekt

W związku z licznymi zapytaniami o serwis „www.linuxbox.pl” postanowiłem go ponownie przywrócić do życia, temat strony się nie zmieni w dalszym ciągu będę kontynuować, rozwiązania które ułatwią życie innym osobom, jeszcze nie potrafiące tak dobrze posługiwać się tym systemem, lub dla tych którzy sobie cenią wygodę.

Wszystkie pliki i opisy możesz wykorzystać w całości lub fragmentach na swojej stronie/blogu, wyłączenie z notą: o prawach autorskich które należą do LinuxBox i podać źródło informacji www.linuxbox.pl

Czym jest LinuxBox PowerPack Kernel ?

Jest to zestaw łat (patch’y), innych autorów którzy dokonali drobne poprawki, udogodnienia. LinuxBox PowerPack to sklejenie tych wszystkich poprawek w jedną całość, poprawioną czasami o drobne zmiany w kodzie i przystosowanie do konkretnej wersji Kernel’a (jądra systemu Linux).

Łatki można w bardzo prosty sposób wykorzystać na swoich Routerach/Serwerach. Instrukcje są dostępne w pod menu na tej stronie.
Jeśli uważasz że artykuły zawarte na tej stronie, były Tobie pomocne wyślij podziękowanie do autora, lub podziel się z innymi osobami o tym serwisie podając im link www.linuxbox.pl lub wlej go na forach/portalach.