LMS / iLMS – SIDUSIS

Nadchodzące zmiany dot. SIIS do projektu SIDUSIS:

Każdy z operatorów ISP zobligowany jest do składania oświadczeń SIDUSIS (coś jak do tej pory SIIS z tym że będzie on częściej bo co miesiąc a dla dużych operatorów co tydzień w piątek).

Nowa aktualizacja 1.5 zniosła podawanie w formie liczbowej zasięgu sieci WiFi i od tego momentu również należy zgłaszać te same zasięgi tak samo jak by były realizowane za pomocą światłowodów itd.. czyli w postaci zasięgu miejsca z podaniem adresu.

Naszym dodatkiem bez problemów „zaimportujesz” aktualnych klientów jako zasięgi Twojej sieci co uprości całą procedurę w postaci dodawania ręcznego przez stronę urzędu gdzie trzeba pilnować aby miejsca się nie powtórzyły a i też nie posiadają szybko dostępnej listy do wglądu co zostało już przez Was dodane.

Dodatek do LMS/iLMS mamy gotowy i stale aktualizowany o zmiany w API (Aktualna wersja 1.5) jak i wykryte przez Was błędy.

Chętnych zapraszam do kontaktu już teraz! Cena nie duża a możliwości duże jak i prostota wykonania zgłaszania zasięgów do raportu który i tak miesiąc w miesiąc wykonać trzeba.

Dalsze wytyczne dostaniecie po wdrożeniu co należy wykonać i gdzie będzie można wstępnie przetestować owy import do urzędu.

Pamiętaj !

Pierwszy raport należy już teraz wykonać w czasie od 11.01.2023 do dnia 10.02.2023 (piątek) !

Cena dodatku: 500zł netto

Źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja-badania-i-projektowanie-sidusis/o-projekcie

Rejestracja: https://internet.gov.pl/register/